11 mar 2015

Pizza

Kochani :)

W związku z tym, że jakiś czas temu zastanawiałam się czy dodać coś nowego w tematyce postów, zapytałam Was o to na FunPage. Jako, że nie było zbytniego odzewu, długo zastanawiałam się nad urozmaiceniem bloga. I... udało się :D
Będę się z Wami dzielić większą ilością aspektów z mojego życia. Dziś będzie to pizza bez laktozy oraz glutenu. Nie będę tu podawała żadnych przepisów, jedynie będę się dzielić z Wami ich efektami :) Natomiast jeśli będziecie chcieli poznać przepis, napiszcie do mnie wiadomość (zakładka 'contact'). Z przyjemnością odpowiem Wam na maila :)

My Dears :)

In view of the fact that some time ago I was wondering whether to add something new in the theme of posts, I asked you about it on FunPage. As there weren't too many responses, I thought for sometime about diversifying the blog. And ... I did it :D I'll to share with you a greater amount of the aspects of my life. Today will be a pizza without lactose and gluten. I won't be giving any recpies here, only I will share with you its effects :) However, if you want to know the recipe, write me a message (the tab 'contact'). I'll be pleased to answer your email :)

            I co sądzicie :)? Skusilibyście się?
And what do you think :)? Would it tempt you?


4 komentarze:

 1. Oczywiście że tak! Wygląda przepysznie i jak z prawdziwej pizzerii!
  Genialne! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :D Cieszę się, że kusi wyglądem. Możliwe, że już niedługo znów wstawię coś z serii 'jedzenie' :)

   Usuń
 2. wygląda przepięknie i pewnie super smakuje

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziękuję :) muszę przyznać, że było przepyszne. Polecam zrobić samemu/samej w domowym zaciszu dla siebie, rodziny i/lub znajomych.

   Usuń

Dziękuję za komentarz /Thank you for comment